ELNESVÅGEN

Midstuvegen 9B

Velkommen til Midstuvegen 9B! Presentert av Håvard Straumsheim i Møremegling
Innholdsrik 3-roms med flott beliggenhet - Romslig veranda med nydelig utsikt - Garasje
Prisantydning
3 400 000 kr
Omkostninger: 86 350 kr
Totalpris: 3 486 350 kr
Felleskost/mnd: 1 300 kr
Kommunale avg.: 20 968 kr
Type
Ukjent
Internt bruksareal
74 m² (BRA-i)
Soverom
2 soverom
Bad
1 bad
Byggeår
2008
Eierform
Eierseksjon
Tomteareal
6 460
Energimerke
C
Fasiliteter
Visning
tirsdag 02. juni
16:30 - 17:30
Gi bud
Megler
Geir Kåre Tomren
Eiendomsmegler MNEF / Oppgjørsansvarlig
Håvard Straumsheim
Eiendomsmeglerfullmektig