MOLDE

Langnesvegen 29

Velkommen til Langnesvegen 29! Presentert av Jorill Benjaminsen i Møremegling
Innholdsrik enebolig med alt på ett plan. Hagestue, terrasse med pergola og nydelig kveldssol. Her er det godt å bo!
Prisantydning
5 900 000 kr
Omkostninger: 148 850 kr
Totalpris: 6 048 850 kr
Kommunale avg.: 20 060 kr
Type
Enebolig
Internt bruksareal
151 m² (BRA-i)
Soverom
3 soverom
Bad
2 bad
Byggeår
2017
Eierform
Selveier
Tomteareal
742
Energimerke
Grønn C
Fasiliteter
BalkongPeisParkettBarnevennligRoligKabel-TVGarasjeOff. vann og avløpUtsiktHageHusdyrLademulighet
Visning
tirsdag 26. mai
16:30 - 17:30
Gi bud
Megler
Jorill Benjaminsen
Eiendomsmegler MNEF