ULSTEINVIK

Skeidsreina 17

Velkommen til Skeidsreina 17! Presenter av Brynjar Skår Bergesen i Møremegling.
Enebolig på Skeide med nydelig utsikt | Garasje | 4 Soverom | Utsikt | Stor og flott opparbeidet hage
Prisantydning
3 190 000 kr
Omkostninger: 81 100 kr
Totalpris: 3 271 100 kr
Kommunale avg.: 15 353 kr
Type
Enebolig
Internt bruksareal
121 m² (BRA-i)
Soverom
4 soverom
Bad
1 bad
Byggeår
1958
Eierform
Selveier
Tomteareal
959
Energimerke
E
Fasiliteter
BalkongPeisBarnevennligGarasjeOff. vann og avløpUtsiktHageSentraltTurterreng
Visning
onsdag 03. juni
16:30 - 17:30
Gi bud
Megler
Brynjar Skår Bergesen
Avdelingsleder og Eiendomsmegler