ULSTEINVIK

Tomt Skeide

Møremegling ved Brynjar Skår Bergesen presentere denne flotte tomta på Skeide.
Boligtomt med sjønær beliggenhet på Skeide | 545 kvm | Nydelige utsikt- og solforhold | Regulert til boligbebyggelse
Prisantydning
790 000 kr
Omkostninger: 21 100 kr
Totalpris: 811 100 kr
Type
Tomt
Eierform
Selveier
Tomteareal
545
Energimerke
Ingen
Fasiliteter
Megler
Brynjar Skår Bergesen
Avdelingsleder og Eiendomsmegler